Wyniki konkursu

Na podstawie rekomendacji komisji powołanej do spraw przeprowadzania kwalifikacji osób w ramach rekrutacji na staże/praktyki dla studentów SGGW w ramach projektu UDA-POKL.04.01.01-00-073/13-00 „Program doskonalenia dydaktyki SGGW w dziedzinie bioekonomii oraz utworzenie kwalifikacji zawodowej Młodszy Menadżer Jakości”, na staże zakwalifikowane następujące osoby:

• staże dla osób realizujących ścieżkę Młodszy Menadżer Jakości Pan/i: Karolina Sosnowska, Mariusz Więcław, Mariusz Szyjer, Justyna Wasiak, Mateusz Niczyporuk, Wioleta Hołownia, Anieszka Sałbut, Ewa Makowska, Monika Niedzielska, Magdalena Wiluk;
  • staże dla osób realizujących specjalności bioekonomia, lub łańcuchy dostaw, lub zarządzanie jakością Pan/i: Katarzyna Pijanowska, Izabela Barżykowska, Magda Kapitan, Joanna Rutkowska, Joanna Malinger, Marcin Łagowski, Daria Kaszuba, Katarzyna Pietnoczka, Anna Borkowska.

Do konkursu napłynęło dziewiętnaście zgłoszeń, z czego dziesięć na staże w ramach ścieżki Młodszy Menadżer Jakości oraz dziewięć na staże dla studentów specjalności bioekonomia lub zarządzanie jakością lub łańcuchy dostaw. Przyznano stypendia w wysokości: 2000,00 PLN brutto brutto. Stypendystom gratulujemy!